Telif Hakları

Hukuki İşlemler | Legal Transactions 

susfilmizle.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını,yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ' İletişim ' Sayfamızdan bize ulaşabilirler. Ulaşan talepler ve şikayetler hukuksal olarak incelenip şikayet yerinde görüldüğü takdirde, içerik sitemizden kaldırılacaktır.


İlgili Yasa:

  • MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
  • (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English translation:


All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, ok.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to ' İletişim ' Contact, relevant production will be removed in 3 workday from our website.


Sitemiz üzerinden Film, video izleyen herkez,aşağıdaki belirtilen koşulları okumuş olarak kabul sayılır.
1-) * Bu Sitedeki Tüm Filmler,Videolar ; video.google.com,video.yahoo.com,vk.com, ok.ru, gibi büyük sitelerden alınmaktadır.
2-) * Sunucumuz Üzerinde Kesinlikle Film / Video Barındırılmamakta.
3-) * Sitemizdeki yayınlanan her içeriği izlemek,kullanmak kullanıcının iradesinde olaraktan, zorunlu değildir.
4-) * Sitemizde; Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik herhangi bir materyal bulunmamakta.
5-) * Sitemiz tüm yaş grubuna hitâben kurulmuştur,içeriklerimizde Adult[Pornografik],Warez vede Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamakta.
6-) * Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişidir.Bu sebeple Susfilmizle.net sorumlu tutulamaz. Zaten uygunsuz yorum görüldüğünde,Site yöneticileri tarafınca derhal silinecektir.

İletişim adresi =  ( [email protected]gmail.com )